VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro, chrom 57308
VIVA R hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro, chrom 57308
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72129.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 49.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078821 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUXURY koš na prádlo 49,5x61,8x29cm, bílá 103702 58972
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
BELLAGIO koš na prádlo 50,5x62,5x32cm, šedá 3063GR
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč

