MARLENE hydromasážní vana, 200x90x48cm, Active Hydro-Air, chrom 57095
MARLENE hydromasážní vana, 200x90x48cm, Active Hydro-Air, chrom 57095
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-78731.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 200x90x48 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 422.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 63.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060482 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
59 503 Kč
Při platbě předem pouze 57 428 Kč
49 682 Kč
Při platbě předem pouze 47 949 Kč
50 998 Kč
Při platbě předem pouze 49 219 Kč
74 072 Kč
Při platbě předem pouze 71 488 Kč

