BRAND umyvadlová skříňka 160x73x50cm, mořený smrk BA161S
BRAND umyvadlová skříňka 160x73x50cm, mořený smrk BA161S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BA161S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BRAND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x73x50 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 730 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Mořený smrk |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 31.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913940903 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
OFELIE keramické umyvadlo na desku, 52x40 cm, bílá AR433
expedice do 7 dnů2 021 Kč
Při platbě předem pouze 1 880 Kč
ATTILA keramické umyvadlo, průměr 43cm, slonová kost DK005
expedice do 7 dnů6 261 Kč
Při platbě předem pouze 5 824 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
TERUEL keramické umyvadlo na desku 59x39 cm, bílá BH7007
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
23 720 Kč
Při platbě předem pouze 22 238 Kč
JULIE umyvadlová skříňka 150x60x50cm, bílá 59150
na objednávku27 320 Kč
Při platbě předem pouze 25 613 Kč
MORIAN umyvadlová skříňka 140x14x48cm, dub černý MR139
expedice do 7 dnů16 761 Kč
Při platbě předem pouze 15 592 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 180x50x48cm, bílá WA181
na objednávku26 653 Kč
Při platbě předem pouze 24 988 Kč

