BRAND keramické umyvadlo 60x45cm, bílá TU0428
BRAND keramické umyvadlo 60x45cm, bílá TU0428
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x45 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 448 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935930 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
408 Kč
Při platbě předem pouze 380 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 56x83x43cm, mořený smrk BA068S
na objednávku15 901 Kč
Při platbě předem pouze 14 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PORTOBELLO dlažba Topo 59x59 (1,39m2) PTB012
expedice do 7 dnů1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč


