BLADE keramické umyvadlo na desku, 40x40cm, bílá WH050
BLADE keramické umyvadlo na desku, 40x40cm, bílá WH050
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x11,5x40 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856273 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Podobné zboží
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, bílá ExtraGlaze 903811
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DALMA keramické umyvadlo na desku, ? 42 cm, carrara MM117
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
SHAY skleněné umyvadlo na desku ? 42 cm, zlatá 2501-22
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč


