BRAHEA dvojumyvadlo 161x51,5cm (80+80cm), bílá mat BL161-80
BRAHEA dvojumyvadlo 161x51,5cm (80+80cm), bílá mat BL161-80
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL161-80 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 161x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 31.6000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913994654 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
LOREA LED pásek 161cm, 1,6W, studená bílá LED165 58619
na objednávku1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 80x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE080-2231 53695
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 276 Kč
Při platbě předem pouze 13 406 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč
14 006 Kč
Při platbě předem pouze 13 152 Kč
33 592 Kč
Při platbě předem pouze 31 248 Kč

