BOLD WC štětka na postavení, carina
BOLD WC štětka na postavení, carina
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-103T31565 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | BOLD |
| Rozměr | 105x367x105 mm |
| Průměr | 105 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 367 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.3510 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062867187 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
DRAGON boční stěna 1000mm, čiré sklo GD7210
expedice do 7 dnů5 992 Kč
Při platbě předem pouze 5 617 Kč
CERANO - Boční stěna Santoro - pravá - 6 mm - chrom, mléčné sklo - 90x195 cm - jednodílná pevná
expedice do 7 dnů3 990 Kč
CERANO - Sprchový kout Antelo L/P - 6 mm - černá matná, transparentní sklo - 110x60x190 cm - otočný
expedice do 7 dnů7 080 Kč
CERANO - Sprchový kout Lantono - pravá - 8 mm - Soft-Close - černá matná, mléčné sklo - 100x70 cm - posuvný
expedice do 7 dnů11 880 Kč

