REBECCA WC štětka na postavení, keramika, černá mat CC010
REBECCA WC štětka na postavení, keramika, černá mat CC010
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | REBECCA |
| Rozměr | 98x380x98 mm |
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika, Ocel |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.1430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062101380 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat
43 095 Kč
Při platbě předem pouze 41 591 Kč
43 241 Kč
Při platbě předem pouze 41 732 Kč
36 851 Kč
Při platbě předem pouze 35 565 Kč
58 196 Kč
Při platbě předem pouze 56 166 Kč

