BOLD WC štětka na postavení, agila
BOLD WC štětka na postavení, agila
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-103T31533 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | BOLD |
| Rozměr | 105x367x105 mm |
| Průměr | 105 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 367 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.3510 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062867224 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |

