BLOK kamenné umyvadlo na desku, 60x35 cm, matný černý Marquin 2401-39
BLOK kamenné umyvadlo na desku, 60x35 cm, matný černý Marquin 2401-39
- Textura kamenných umyvadel je u každého kusu originální.
- Není určeno pro venkovní použití.
- Tip: Doporučujeme použít podložku mezi umyvadlo a desku, která umožňuje snazší upevnění a utěsnění umyvadel na desku, kde umyvadla ve spodní části nemají rovnou plochu. V horní i spodní části podložky je průhledné těsnění. Podložkou pak prochází výpust. Pro umyvadla bez přepadu doporučujeme uzavíratelnou nebo neuzavíratelnou výpust s delším šroubením, s možností zkrácení podle tloušťky desky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOK |
| Rozměr | 60x11x35 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kámen |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882104 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | imitace kamene |
Příslušenství
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, zelená FG223
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
PERA keramické umyvadlo na desku, 62,5x42 cm, bílá AR457
expedice do 7 dnů2 795 Kč
Při platbě předem pouze 2 600 Kč
CALEO keramické umyvadlo na desku, 60x42 cm, černá mat CA590B
expedice do 7 dnů3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč


