BLOK kamenné umývátko 30x30cm, antracit 2401-29
BLOK kamenné umývátko 30x30cm, antracit 2401-29
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-2401-29 |
Dostupnost:
skladem
- Textura kamenných umyvadel je u každého kusu originální.
- Není určeno pro venkovní použití.
- Tip: Doporučujeme použít podložku mezi umyvadlo a desku, která umožňuje snazší upevnění a utěsnění umyvadel na desku, kde umyvadla ve spodní části nemají rovnou plochu. V horní i spodní části podložky je průhledné těsnění. Podložkou pak prochází výpust. Pro umyvadla bez přepadu doporučujeme uzavíratelnou nebo neuzavíratelnou výpust s delším šroubením, s možností zkrácení podle tloušťky desky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOK, SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x10x30 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kámen |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913940835 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vpravo, šedá PK30517
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
GIULIA keramické umývátko 33,5x29 cm BH7002
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vpravo, antracit PK30516
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč


