KID stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, barvy/chrom KD02
KID stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, barvy/chrom KD02
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KD02 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL PRO UMÝVÁTKA |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 114 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Barevné |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 0.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844782 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | ostatní |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
2 374 Kč
Při platbě předem pouze 2 208 Kč
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podobné zboží
KID stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, barvy/chrom KD01
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč

