ASTRA WL SLIM asymetrická vana 165x90x48cm, bílá 30611S
ASTRA WL SLIM asymetrická vana 165x90x48cm, bílá 30611S
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-30611S |
Dostupnost:
na objednávku
- Asymetrické vany jsou určeny do malých koupelen. V kombinaci se sprchovou zástěnou vyřeší sprchování v malém prostoru.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 165x90x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 18 mm (SLIM) |
| Hmotnost / ks | 25.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729085447 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
13 235 Kč
Při platbě předem pouze 12 466 Kč
Podstavec k akrylátové vaně Polysan, 51,5cm, pár PO60-60
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MALVI podlahový žlab s nerezovým roštem, L-810, DN50 60854
expedice do 7 dnů2 199 Kč
Při platbě předem pouze 2 079 Kč
2 747 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč


