BRIXEN podhlavník do vany, antracit 250502
BRIXEN podhlavník do vany, antracit 250502
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-250502 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 26x15,5 cm |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyuretan |
| Hmotnost / ks | 0.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729042891 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 5 let |
| BARVA | antracit |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat


