ARUBA umyvadlo, Rockstone, 170x51,5cm, levé, bílá mat AR170-B1L
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 170x51,5cm, levé, bílá mat AR170-B1L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR170-B1L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 170x51,5 cm |
| Šířka | 1700 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 36.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886928 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 168,4x40x49 cm, černá mat ARK170
na objednávku14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
24 540 Kč
Při platbě předem pouze 23 313 Kč


