ARUBA konzole s policí 198,4x40x49 cm, černá mat ARK200
ARUBA konzole s policí 198,4x40x49 cm, černá mat ARK200
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ARK200 |
Dostupnost:
na objednávku
- Police: MDF, bílá lesk
- Upevňovací šrouby jsou součástí balení.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1984 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá, Černá |
| Materiál | MDF, Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 36.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892295 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč
34 640 Kč
Při platbě předem pouze 32 908 Kč
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
ARUBA konzole s policí 248,4x40x49 cm, černá mat ARK250
na objednávku22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč
ARUBA konzole s policí 218,4x40x49 cm, černá mat ARK220
na objednávku19 195 Kč
Při platbě předem pouze 17 856 Kč
JULIE umyvadlová skříňka 150x60x50cm, bílá 59150
na objednávku27 320 Kč
Při platbě předem pouze 25 613 Kč

