ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 240x51,5cm, levé, bílá mat AR240-B2L
ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 240x51,5cm, levé, bílá mat AR240-B2L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR240-B2L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 240x51,5 cm |
| Šířka | 2400 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 52.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892189 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
21 061 Kč
Při platbě předem pouze 19 592 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARUBA konzole s policí 238,4x40x49 cm, černá mat ARK240
na objednávku21 061 Kč
Při platbě předem pouze 19 592 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
38 890 Kč
Při platbě předem pouze 36 946 Kč
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 150x48cm, bílá 50154
expedice do 7 dnů9 821 Kč
Při platbě předem pouze 9 136 Kč
SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 150x46cm, bílá 1601-150
expedice do 7 dnů22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč
5 461 Kč
Při platbě předem pouze 5 080 Kč


