ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1000 mm ES1510-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1000 mm ES1510-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966477 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-05
expedice do 7 dnů8 421 Kč
Při platbě předem pouze 7 908 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-02
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-05
expedice do 7 dnů8 402 Kč
Při platbě předem pouze 7 914 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1000 mm ES1110-08
expedice do 7 dnů9 090 Kč
Při platbě předem pouze 8 562 Kč


