ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1262mm, kouřové sklo AXB130SC
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1262mm, kouřové sklo AXB130SC
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB130SC |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1262 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 70.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996429 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 669 Kč
Při platbě předem pouze 8 165 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1300 mm ES1113-05
expedice do 7 dnů9 950 Kč
Při platbě předem pouze 9 372 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1300 mm ES1313-02
expedice do 7 dnů9 150 Kč
Při platbě předem pouze 8 618 Kč
8 725 Kč
Při platbě předem pouze 8 193 Kč

