ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, sklo Flute AXC130FL
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, sklo Flute AXC130FL
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1262 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995910 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1300 mm ES1413-06
expedice do 7 dnů9 897 Kč
Při platbě předem pouze 9 294 Kč
8 725 Kč
Při platbě předem pouze 8 193 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1300 mm ES1113-05
expedice do 7 dnů9 950 Kč
Při platbě předem pouze 9 372 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, kouřové sklo AXC130SC
expedice do 7 dnů9 955 Kč
Při platbě předem pouze 9 348 Kč

