ARANA umyvadlo rohové, litý mramor, 56x35cm, levé, bílá AN055
ARANA umyvadlo rohové, litý mramor, 56x35cm, levé, bílá AN055
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56x11x35 cm |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Rohové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913846861 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
expedice do 7 dnů529 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
PULSE umyvadlo rohové, litý mramor, 75x45cm, levé, bílá BM752
expedice do 7 dnů4 627 Kč
Při platbě předem pouze 4 304 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TRINITY CHROME obdélníkový sprchový kout 800x1200mm, čiré sklo, pravé GT5612-80CR-CH
expedice do 7 dnů15 908 Kč
Při platbě předem pouze 14 938 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-H T s pravými panty 80 x 120 cm, průhledný, kartáčované zlato - 8A5T-080-120-55-00-P
expedice do 10 dnů10 868 Kč
Sprchový kout Mexen Exo s výklopným mechanismem 120 x 80 cm, průhledný, chrom - 819-120-080-01-00
expedice do 10 dnů8 652 Kč
Mexen Roma sklopná sprchová kabina 120 x 80 cm, grafit, chrom - 854-120-080-01-40
expedice do 10 dnů8 437 Kč

