AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, bílá
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AT090 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x12x46 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972478 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Deska DTDL 830x18x440mm, bílá lesk DT083-3030
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Deska DTDL 960x18x440mm, borovice rustik DT096-1616
expedice do 7 dnů1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
Deska DTDL 830x18x440mm, dub stříbrný DT083-1111
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, antracit matný DT100-3434
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat

