ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, růžové zlato 3027
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, růžové zlato 3027
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3027 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 85 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859014 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-1200-400-2300-01
expedice do 10 dnů4 752 Kč
4 760 Kč

