ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 275mm, chrom 3091
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 275mm, chrom 3091
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3091 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 182 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 175 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002297 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Podobné zboží
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, chrom 3121
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
KAYRA stojánková dřezová baterie, chrom K1052
expedice do 7 dnů3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 275mm, bronz 3096
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
RONA stojánková dřezová baterie, chrom JK125
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč

