ANDRA R hydromasážní vana, 170x90x45cm, Active Hydro, chrom 56830
ANDRA R hydromasážní vana, 170x90x45cm, Active Hydro, chrom 56830
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-81511.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x90x45 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 258.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 54.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002796 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
37 797 Kč
Při platbě předem pouze 36 478 Kč
60 991 Kč
Při platbě předem pouze 58 864 Kč
49 846 Kč
Při platbě předem pouze 48 107 Kč
74 373 Kč
Při platbě předem pouze 71 778 Kč

