ASTRA R hydromasážní vana, 165x80x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 56859
ASTRA R hydromasážní vana, 165x80x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 56859
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-34611.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x80x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 51.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048725 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
43 826 Kč
Při platbě předem pouze 42 297 Kč
60 991 Kč
Při platbě předem pouze 58 864 Kč
44 531 Kč
Při platbě předem pouze 42 977 Kč
66 745 Kč
Při platbě předem pouze 64 416 Kč

