EBRO hydromasážní vana, 170x75x39cm, Active Hydro, chrom 56938
EBRO hydromasážní vana, 170x75x39cm, Active Hydro, chrom 56938
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-26711.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x75x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 175.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 57.9200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055051 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
46 973 Kč
Při platbě předem pouze 45 335 Kč
66 676 Kč
Při platbě předem pouze 64 350 Kč
76 531 Kč
Při platbě předem pouze 73 862 Kč
36 765 Kč
Při platbě předem pouze 35 482 Kč

