AMIA dvojumyvadlová skříňka 119x60x45cm, dub Texas AM120-2020
AMIA dvojumyvadlová skříňka 119x60x45cm, dub Texas AM120-2020
- výsuv BLUM TANDEMBOX antaro s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
- standardně dodáváno s úchytkou DM160, rozteč uchycení 160mm
- výběr ze 2 typů umyvadel (keramika, litý mramor)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AMIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 119x60x45 cm |
| Šířka | 1190 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Texas |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913863684 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bez otvoru, bílá MA120-0
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
Mohlo by Vás zajímat
20 631 Kč
Při platbě předem pouze 19 192 Kč
18 051 Kč
Při platbě předem pouze 16 792 Kč
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
MEDIENA umyvadlová skříňka 117x50,5x48,5cm, bílá mat/bílá mat MD120
expedice do 7 dnů20 631 Kč
Při platbě předem pouze 19 192 Kč

