ALTIS posuvné dveře 1070-1110mm, výška 2000mm, čiré sklo AL3915C
ALTIS posuvné dveře 1070-1110mm, výška 2000mm, čiré sklo AL3915C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 425 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 1070 mm |
| Instalační šířka do | 1110 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 49.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885747 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 799 Kč
expedice do 7 dnů
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 110x75cm, bílá HS11075
expedice do 7 dnů6 640 Kč
Při platbě předem pouze 6 225 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 110x80cm, bílá 46511
expedice do 7 dnů8 041 Kč
Při platbě předem pouze 7 573 Kč
5 432 Kč
Při platbě předem pouze 5 093 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ALTIS BLACK posuvné dveře 1070-1110mm, výška 2000mm, čiré sklo AL3912B
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 737 Kč
ROLLS sprchové dveře 1100mm, výška 2000mm, čiré sklo RL1115
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 952 Kč
ZOOM sprchové dveře 1100mm, čiré sklo ZL1311
expedice do 7 dnů10 139 Kč
Při platbě předem pouze 9 550 Kč
THRON KOMPONENT sprchové dveře 1080-1110 mm, čiré sklo TL5011
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 307 Kč


