ZOOM BLACK sprchové dveře 1100mm, čiré sklo ZL1311B
ZOOM BLACK sprchové dveře 1100mm, čiré sklo ZL1311B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 1070 mm |
| Instalační šířka do | 1100 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 35.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856037 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
600 Kč
Při platbě předem pouze 562 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
10 105 Kč
Při platbě předem pouze 9 517 Kč
3 480 Kč
Při platbě předem pouze 3 262 Kč
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-1050, DN50 GMQ36
expedice do 7 dnů5 672 Kč
Při platbě předem pouze 5 318 Kč
VARESA sprchová vanička z litého mramoru se záklopem, obdélník 110x90cm, bílá 72938
expedice do 7 dnů10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 874 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Posuvný sprchový kout Mexen Velar 100 x 100 cm, matná, kartáčovaná měď - 871-100-100-31-65
expedice do 10 dnů13 085 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar L Duo s výklopným mechanismem 100 x 100 cm, průhledný, zlatý - 834L-100L-100P-50-00
expedice do 10 dnů14 801 Kč
Sprchový kout Mexen ROMA 100x100 cm, grafit, chrom + vanička, bílá 854-100-100-01-40-4010
expedice do 10 dnů11 699 Kč


