ZORBA umyvadlová skříňka 39x50x21,5cm, carina
ZORBA umyvadlová skříňka 39x50x21,5cm, carina
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZORBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39x50x21,5 cm |
| Délka | 215 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva | Šedá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 8.4500 kg |
| EAN | 8590913115301 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
ASTER keramické umývátko na desku, ? 28cm, bílá AR499
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
ZORBA deska Rockstone 41x22,5cm, bílá mat LT113-0101 60475
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ZORBA umývátko 40x22cm, litý mramor, baterie vpravo, bílá
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
1 875 Kč
Při platbě předem pouze 1 744 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS X umyvadlová skříňka 39,4x50x22cm, dub alabama LT110-2222
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč


