ASTER keramické umývátko na desku, ? 28cm, bílá AR499
ASTER keramické umývátko na desku, ? 28cm, bílá AR499
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 28x11 cm |
| Průměr | 280 mm |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907944 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS X umyvadlová skříňka 39,4x50x22cm, bílá LT110-3030
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
CREST konzole s policí, 39,5x45x21,7cm, černá mat AR402
expedice do 7 dnů3 836 Kč
Při platbě předem pouze 3 568 Kč
3 793 Kč
Při platbě předem pouze 3 528 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Podobné zboží
MINOR umývátko na desku, litý mramor, ? 26cm, bílá MR260
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat


