ZOOM sprchové dveře 1100mm, čiré sklo ZL1311
ZOOM sprchové dveře 1100mm, čiré sklo ZL1311
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 1070 mm |
| Instalační šířka do | 1100 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 33.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844171 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
ZOOM rozšiřovací profil pro nástěnný pevný profil, 15mm ZL915
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 531 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 110x80cm, bílá 46511
expedice do 7 dnů8 041 Kč
Při platbě předem pouze 7 573 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZOOM BLACK sprchové dveře 1100mm, čiré sklo ZL1311B
expedice do 7 dnů13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 790 Kč
THRON KOMPONENT sprchové dveře 1080-1110 mm, čiré sklo TL5011
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 307 Kč
ALTIS BLACK posuvné dveře 1070-1110mm, výška 2000mm, čiré sklo AL3912B
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 737 Kč
EASY sprchové dveře 1100mm, čiré sklo EL1115
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 282 Kč


