ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x700mm L/P varianta ZL1290ZL3270
ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x700mm L/P varianta ZL1290ZL3270
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x70 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 815 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 50.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902277 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
5 112 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 468 Kč
Při platbě předem pouze 20 159 Kč
20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 700x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1970EL3415
expedice do 7 dnů11 218 Kč
Při platbě předem pouze 10 534 Kč
20 074 Kč
Při platbě předem pouze 18 850 Kč


