ZOOM obdélníkový sprchový kout 1500x700mm L/P varianta ZL1315ZL3270
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1500x700mm L/P varianta ZL1315ZL3270
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x70 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 67.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902338 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-650, DN50 GMO22
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMQ32
expedice do 7 dnů4 952 Kč
Při platbě předem pouze 4 643 Kč
Mohlo by Vás zajímat
18 434 Kč
Při platbě předem pouze 17 310 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1000x900, L/P varianta, rohový, čiré sklo AL1510CAL1590C
expedice do 7 dnů17 614 Kč
Při platbě předem pouze 16 540 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x1000mm L/P varianta ZL1280ZL3210
expedice do 7 dnů14 252 Kč
Při platbě předem pouze 13 383 Kč
20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč


