ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x800mm, L/P varianta ZL1210ZL3280
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x800mm, L/P varianta ZL1210ZL3280
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 915 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 56.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905780 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
VARESA sprchová vanička z litého mramoru se záklopem, obdélník 100x80cm, bílá 71605
expedice do 7 dnů9 073 Kč
Při platbě předem pouze 8 546 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 100x80cm, bílá 45511
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 282 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 416 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1000x800 , L/P varianta, rohový, čiré sklo AL1510CAL1580C
expedice do 7 dnů17 204 Kč
Při platbě předem pouze 16 155 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 800-900x1000mm L/P, sklo Brick EL1638EL3438
expedice do 7 dnů10 972 Kč
Při platbě předem pouze 10 303 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 1000x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3215
expedice do 7 dnů11 628 Kč
Při platbě předem pouze 10 919 Kč
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1000x800 mm, L/P, rohový, čiré sklo AL1512BAL1582B
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč


