ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x700mm, L/P varianta ZL1210ZL3270
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x700mm, L/P varianta ZL1210ZL3270
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x70 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 915 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 53.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905773 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 100x70cm, bílá 71565
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 7 039 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 817 Kč
Při platbě předem pouze 13 914 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 900-1000x700mm L/P , sklo Brick EL1738EL3138
expedice do 7 dnů10 562 Kč
Při platbě předem pouze 9 918 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 700x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1970EL3415
expedice do 7 dnů11 218 Kč
Při platbě předem pouze 10 534 Kč


