ZOOM boční stěna 900mm, čiré sklo ZL3290
ZOOM boční stěna 900mm, čiré sklo ZL3290
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844270 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
2 751 Kč
Při platbě předem pouze 2 601 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ZOOM rozšiřovací profil pro nástěnný pevný profil, 15mm ZL915
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 531 Kč
ZOOM sprchové dveře 1000mm, čiré sklo ZL1310
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 226 Kč
ZOOM sprchové dveře 1200mm, čiré sklo ZL1312
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 955 Kč
ZOOM sprchové dveře 900mm, čiré sklo ZL1290
expedice do 7 dnů9 193 Kč
Při platbě předem pouze 8 659 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Elba podomítková bidetová baterie s bodovým setem, zlatá - 7599250-50
expedice do 10 dnů1 389 Kč
KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom KI03C
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč


