ZOOM BLACK sprchové dveře 800mm, čiré sklo ZL1280B
ZOOM BLACK sprchové dveře 800mm, čiré sklo ZL1280B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 715 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 770 mm |
| Instalační šířka do | 800 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856006 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ZOOM BLACK rozšiřovací profil pro nástěnný pevný profil, 15mm ZL915B
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 612 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x80cm 72927
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 229 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-750, DN50 GMO13
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
MANUS PIASTRA nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu, ke stěně, L-750, DN50 GMP93
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZOOM BLACK sprchové dveře skládací 800mm, čiré sklo, levé ZL4815BL
expedice do 7 dnů11 429 Kč
Při platbě předem pouze 10 765 Kč


