ZIG otopné těleso 600x1572 mm, černá mat ZG616B
ZIG otopné těleso 600x1572 mm, černá mat ZG616B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZIG |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1572 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1572 mm |
| Objem | 8.39 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Designové |
| Doporučená el. topná tyč | 800 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 570 mm |
| Výkon | 709 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Hmotnost / ks | 17.5900 kg |
| EAN | 8590913926334 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 800 W, chrom KTX-C-800
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZIG otopné těleso 500x1334 mm, antracit ZG513A
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, verde mat IR156V
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
JUSTINA otopné těleso 500x1246 mm, bílá mat IR546W
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč


