JUSTINA otopné těleso 500x1246 mm, černá mat IR546B
JUSTINA otopné těleso 500x1246 mm, černá mat IR546B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | JUSTINA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1246 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1246 mm |
| Objem | 5.20 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 340 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 12.3000 kg |
| EAN | 8590913929823 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
TWIN COMBI připojovací sada ventilů pro středové připojení, pravá, černá mat CP461BS
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
72 163 Kč
Při platbě předem pouze 69 645 Kč
35 449 Kč
Při platbě předem pouze 34 213 Kč
45 365 Kč
Při platbě předem pouze 43 782 Kč
35 449 Kč
Při platbě předem pouze 34 213 Kč


