Závěsný pult se třemi umyvadly 1800x270x550 mm, nerez mat 13080.3.S
Závěsný pult se třemi umyvadly 1800x270x550 mm, nerez mat 13080.3.S
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13080.3.S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 180x27x55 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.5738 kg |
| EAN | 8435368810008 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
39 930 Kč
Senzorová stojánková baterie 24V DC, chrom PS781
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS782
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Závěsné pítko 300x143x300 mm, nerez lesk 10023.B
na objednávku10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
62 341 Kč
Při platbě předem pouze 57 992 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
26 393 Kč
Při platbě předem pouze 24 552 Kč

