Závěsné WC PAULA s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, černá mat TP325-51SM-SET5
Závěsné WC PAULA s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, černá mat TP325-51SM-SET5
| Kód: | Kód: UBC-TP325-51SM-SET5 |
Vlastnosti
| Rozměr | 35,5x50 cm |
|---|---|
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | WC set |
| Hmotnost / ks | 44.0500 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928215 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Předstěnová instalace Mexen Felix Slim s WC Teo, matná černá 6103385XX85
expedice do 10 dnů8 437 Kč
Podomítková toaletní sada Mexen, rám Felix XS-U, s toaletní mísou Lena, bílá - 6853322XX00
expedice do 10 dnů6 032 Kč
6 244 Kč
Omnires STRONGFRAME + MINIMAL podomítkový WC set , černá mat STFWC1M-RBLM
expedice do 14 dnů4 176 Kč


