Závěsné WC AVVA Rimless s podomítkovou nádržkou a tlačítkem, černá mat 100314-110-SET5
Závěsné WC AVVA Rimless s podomítkovou nádržkou a tlačítkem, černá mat 100314-110-SET5
| Kód: | Kód: UBC-100314-110-SET5 |
Vlastnosti
| 3D model | ANO |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, WC set |
| Hmotnost / ks | 43.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928208 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Omnires STRONGFRAME + MINIMAL podomítkový WC set s ECO splach, zlatá lesk STFWCECO1M-RGL
expedice do 14 dnů4 908 Kč
Podomítková toaletní sada Mexen, rám Felix XS-U s toaletní mísou Stella, bílá 6853368XX00
expedice do 10 dnů6 311 Kč
Předstěnová instalace Mexen Felix XS-U s WC Rico a sedátkem S-F, bílá matná 68530724001
expedice do 10 dnů9 784 Kč


