X-SQUARE skleněná police 1000mm, chrom/čiré sklo XQ009-19
X-SQUARE skleněná police 1000mm, chrom/čiré sklo XQ009-19
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 1000x55x120 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.5850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976759 |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
ABELINE police rockstone 600mm, 2x otvor, bílá mat AB602-0101
expedice do 7 dnů2 098 Kč
Při platbě předem pouze 1 952 Kč
X-ROUND E skleněná polička 600mm, chrom XR609
expedice do 7 dnů817 Kč
Při platbě předem pouze 760 Kč
Skleněná police 500mm, chrom/mléčné sklo MY009-03
expedice do 7 dnů1 181 Kč
Při platbě předem pouze 1 109 Kč

