YUKON umyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU121
YUKON umyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU121
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | YUKON |
| Rozměr | 120x45 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 20.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887178 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podpěrná konzole 440x150x20mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks VG4415
expedice do 7 dnů1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, bílá lesk CR601-3030
expedice do 7 dnů8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč

