X-STEEL držák ručníků 450x65mm, nerez mat XS401
X-STEEL držák ručníků 450x65mm, nerez mat XS401
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 505x55x65 mm |
| Délka | 505 mm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946646 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND BLACK polička na ručníky s hrazdou 500mm, černá XR421B
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
X-ROUND WHITE držák ručníků 600x65mm, bílá XR404W
expedice do 7 dnů1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč
X-ROUND BLACK držák ručníků 450x65mm, černá XR402B
expedice do 7 dnů1 049 Kč
Při platbě předem pouze 976 Kč
X-ROUND WHITE polička na ručníky s hrazdou 500mm, bílá XR421W
expedice do 7 dnů2 855 Kč
Při platbě předem pouze 2 656 Kč

