X-ROUND kosmetické zrcátko závěsné, ? 180mm, oboustranné, chrom XR006
X-ROUND kosmetické zrcátko závěsné, ? 180mm, oboustranné, chrom XR006
- Z jedné strany 3x zoom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 230x280x430 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127007 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Kosmetické zrcátko závěsné LED, 160x240mm, chrom MW834
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč

