X-ROUND WHITE držák toaletního papíru bez krytu, bílá XR704W
X-ROUND WHITE držák toaletního papíru bez krytu, bílá XR704W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x95x90 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128288 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND BLACK držák toaletního papíru, černá mat XR703B
expedice do 7 dnů800 Kč
Při platbě předem pouze 744 Kč
FLORI držák toaletního papíru bez krytu, černá mat RF017/15
expedice do 7 dnů1 238 Kč
Při platbě předem pouze 1 152 Kč
1 582 Kč
Při platbě předem pouze 1 472 Kč
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč

