X-ROUND držák toaletního papíru, bez krytu, černá mat XR723B
X-ROUND držák toaletního papíru, bez krytu, černá mat XR723B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 160x45x80 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913930386 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
Podobné zboží
FLORI držák toaletního papíru bez krytu, černá mat RF017/15
expedice do 7 dnů1 238 Kč
Při platbě předem pouze 1 152 Kč
X-ROUND BLACK držák toaletního papíru, černá mat XR703B
expedice do 7 dnů800 Kč
Při platbě předem pouze 744 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 582 Kč
Při platbě předem pouze 1 472 Kč
Samolepící držák toaletního papíru, černá mat 33211
expedice do 7 dnů326 Kč
Při platbě předem pouze 303 Kč
X-ROUND E držák toaletního papíru bez krytu, chrom XR704
expedice do 7 dnů550 Kč
Při platbě předem pouze 512 Kč
1 230 Kč
Při platbě předem pouze 1 144 Kč

